Učebnica budovania majetku

aj pre hlúpych alebo lenivých

Teraz v ponuke za zvýhodnenú cenu

E-book - Budovanie majetku aj pre hlúpych alebo lenivých

Chcete získať finančnú slobodu?

Premýšľali ste už niekedy nad tým, ako by sa zmenil váš život, ak by ste nemuseli riešiť financie? Nechápete ako je možné, že vaši susedia alebo známi majú podstatne viac peňazí ako vy? A to aj napriek tomu, že majú podobný plat ako vy? Chceli by ste odísť do dôchodku skôr? Hľadáte spôsob, ako ochrániť vaše peniaze pred infláciou? Ak ste aspoň na jednu z týchto otázok odpovedali áno, prečítajte si „Učebnicu budovania majetku aj pre hlúpych a lenivých“ a získate tak odpovede, ktoré hľadáte.

podpis autora

Tak ako pri varení obľúbeného jedla, aj pri budovaní majetku potrebujete knihu plnú receptov. Vnútri e-booku nájdete množstvo návodov a konkrétnych postupov na zhodnocovanie vášho majetku. Čo všetko sa v ňom dozviete?

Praktický sprievodca

Za cenu večere v reštaurácii získate podrobný návod, ako krok po kroku vybudovať svoj majetok a zmeniť tak svoj život od základu. E-book o budovaní majetku nie je primárne o teórii, ale zameriava sa predovšetkým na praktické postupy a príklady zhodnocovania majetku. Pochopíte, že budovanie majetku môže byť jednoduché, časovo nenáročné a dokonca až nudné. Na to aby ste boli bohatí, dokonca nemusíte byť ani múdri a pracovití.

Väčšina kníh…

Väčšina kníh v oblasti budovania majetku a investovania vám poskytne množstvo teórie. Vysvetlí vám výrazy, ktoré sú v súvislosti s financiami používané. Po ich prečítaní však aj tak neviete, čo konkrétne máte urobiť, aby ste boli bohatší a neprichádzali o váš majetok. Tento e-book je však iný. Ponúkne vám presné kroky, ktoré musíte vykonať pre vybudovanie majetku. Kroky, ktoré sú jednoduché a zrozumiteľné pre každého.

Čo vám e-book ukáže?

1. Prečo nestačí peniaze sporiť

Nielenže sporením ešte nikto nezbohatol. Sporenie je cesta k chudobe. 

2. Prečo vám pri budovaní majetku nepomôže banka

Banka je výborná na vzatie hypotéky, ale budovanie majetku vám nezabezpečí.

3. Ako ochrániť váš majetok pred infláciou

Inflácia je neviditeľný žrút vašich peňazí. Ak sa pred ňou nebudete chrániť, skončíte bez nich.

4. Ako si vybudovať pasívny príjem

Pasívny príjem skutočne existuje. Na jeho vybudovanie nepotrebujete vysoké IQ, super talent, ani veľa práce.

Čo nájdete vnútri?

^

Kopírovanie správania milionárov

ako skopírovať rozloženie majetku milionárov na to, aby ste ochránili ten váš pred znehodnotením infláciou

^

Pracujúce peniaze

ako môžete naučiť vaše peniaze pracovať pre vás, aby ste neskôr nemuseli vy pracovať pre peniaze

^

Pasívny príjem

ako si vybudovať skutočne pasívny príjem vo výške 1000 eur mesačne

^

Skorší odchod do dôchodku

ako zaujímavo zhodnotiť váš majetok a odísť do dôchodku skôr aj keď nie ste nadpriemerne inteligentní, ani super pracovití

^

Praktické návody

mnoho praktických tipov pre udržanie alebo rast vášho majetku

Úvod

 

Šťastný život má množstvo vrstiev a peniaze samotné naň bohužiaľ nestačia. Aj majetní ľudia majú často obrovské množstvo problémov. Nemusia sa však zaujímať o tie finančné. Keďže čítate tieto riadky, pravdepodobne by ste ich rady chceli rozšíriť aj vy. A ja mám pre vás dobrú správu. Na to, aby ste v tejto hre uspeli, nemusíte byť nadpriemerne inteligentní a nemusíte ani patriť k najvýkonnejším pracovníkom. Dnešná doba (na rozdiel od minulosti) vám dáva k dispozícii drvivú väčšinu nástrojov, ktorými disponujú svetoví milionári. Práca s týmito nástrojmi je navyše stále jednoduchšia. Ak dokážete pracovať s internet bankingom, zvládnete aj finančné investovanie. Váš úspech spočíva v dodržiavaní zásad finančnej gramotnosti a disciplinovanom opakovaní jednoduchých úkonov stále dokola. Žiadna raketová veda. Naopak, investovanie môže byť úplne jednoduché a dokonca nesmierne nudné.

 

Pravdepodobne si (tak ako ja v minulosti) poviete: „Toto nie je pre mňa. Investovanie predsa nie je pre každého“. Cieľom tohto e-booku je vyviesť vás z omylu. Investovanie je naozaj pre každého. Musí byť, pretože lepšia cesta zatiaľ jednoducho nebola vymyslená. Všetci, ktorí dnes pracujú pre peniaze by mali vedieť, že je existuje aj iná alternatíva, v ktorej budú peniaze pracovať pre nich. Poďme teda spoločne zbúrať mýty a pozrieť sa ako na to.

 

Podľa absolovaných osobnostných testov mám 71%-nú inklináciu k opatrnosti. To nebude práve výbava super investora, čo poviete? Výnosy na finančných trhoch sú neisté ako chôdza návštevníka zariadenia 4. cenovej skupiny nad ránom. Takéto riziko je naozaj len ťažko zlúčiteľné s mojou osobnostnou výbavou. Až kým si nepredĺžime investičné krivky na dekády. Dekády investovania prinášajú nám investorom zaslúžený pokoj, pretože v dlhodobom horizonte je investovanie v pluse. Napríklad ročná nominálna výnosnosť indexu S&P500 je v dlhodobom horizonte takmer 10%. Takže o tomto to bude. Našou stratégiou je dlhodobosť. Beh za peniazmi je maratón, nie šprint. Mrzí ma, ak som vás sklamal.

Kapitol

Strán

Nájdite si pár dní čas na prečítanie e-booku a zmeňte svoj život k lepšiemu. Ide o najlepšiu možnosť z hľadiska pomeru cena/výkon. Nespoliehajte sa na vašu banku, ani vášho poradcu. Vezmite veci do vašich rúk. Po prečítaní e-booku zistíte, že je to naozaj jednoduché a budete ľutovať, že ste to neurobili skôr.

Stručný obsah e-booku

Na strane 15 sa dozviete, prečo s takmer 100%-nou istotou skončíte chudobní, ak sa nezačnete venovať budovaniu majetku a investovaniu. Investovanie je pritom pre každého. Je to jednoduchá, až primitívna činnosť.

Na strane 34 zistíte, prečo je pri budovaní majetku nehrá mozog významnú úlohu. Dôležitý je totiž úplne iný orgán. Vysoké IQ pri úspešnom investovaní vôbec nehrá roľu.

Na strane 35 spoznáte rozloženie majetku milionárov. Jednotlivé pomery vám napovedia, kde práve vy robíte chybu.

Na strane 38 sa dozviete všetko podstatné o akciách, ako najvýnosnejších aktívach. Ak si myslíte, že investovanie do nich je zložité, ukážem vám, ako strašne ste sa mýlili.

Na strane 79 sa zoznámite s dlhopismi. Povieme si to najdôležitejšie o „bezrizikovom výnose“.

Na strane 93 zistíte, kedy je vhodné investovať do nehnuteľností. Prezradím vám aj overené postupy, ako sa to dá robiť jednoduchšie a bezpečnejšie, ako to robia ľudia vo vašom okolí.

Na strane 120 sa povenujeme zlatu. Dá sa bez neho zaobísť? Nie je to len luxusný a zbytočný drahý kov? Hrá vlastne nejakú úlohu pri budovaní majetku?

Na strane 130 dostanete informáciu, čo sú to alternatívne investície a či sa im treba vyhnúť, ak nie ste na ne odborník.

Na strane 133 vás oboznámim s investičnou stratégiou a investičným plánom. Znie to možno zložito, ale v podstate ide len o pomenovanie jednotlivých fáz a krokov v procese budovania majetku. Ak sa budete svojho plánu držať, úspechu sa len ťažko vyhnete.

Na strane 141 sa konečne dozviete aj to, ako si vybudovať mesačnú rentu vo výške 1000 €.

A na záver si povieme veľa príkladov a investičných tipov.

Čo sa stane ak budete e-book ignorovať?

Kvôli inflácii prídete v priebehu rokov o väčšinu svojho majetku. Do dôchodku odídete omnoho neskôr, ako by ste mohli. Navyše sa v dôchodkovom veku drasticky zníži váš príjem. Ak ste doteraz boli v strednej vrstve, zo dňa na deň sa ocitnete v nízkopríjmovej skupine obyvateľstva. Ak patríte do nízkopríjmovej skupiny, dostanete sa na hranicu chudoby. Je to kvôli neudržateľnému dôchodkovému systému a negatívnemu demografickému vývoju. Všetky podrobnosti nájdete v e-booku. Nájdete tam však aj návody, ako sa takejto nepriaznivej situácii vyhnúť. Najdôležitejšie je začať čím skôr, pretože tak budú vaše peniaze pracovať pre vás dlhšie a vďaka zloženému úročeniu sa váš majetok vybuduje takmer bez vášho pričinenia. Ak však budete robiť to, čo doteraz, nič sa nezmení.

rast hodnoty majetku

Čo sa v e-booku nedozviete?

Nenájdete v ňom návod, ako sa zo dňa na deň stať milionárom. Ak vám taký návod niekto ponúka, klame vám do očí. Skratky totiž v reálnom svete neexistujú. E-book vám však ponúkne efektívnu a funkčnú cestu overenú dekádami a podporenú dlhoročnými osobnými skúsenosťami.

Radovan Hýbl

O autorovi

Radovan Hýbl sa narodil v roku 1976 v Banskej Bystrici. Žije v Bratislave.

Vyštudoval ekonómiu na viacerých vysokých školách. Finančnej gramotnosti sa však naučil najmä pri správe vlastného majetku. Pôsobil na viacerých odborných
a manažérskych pozíciách zameraných predovšetkým na oblasť ekonómie,
vzdelávania, administratívy a manažmentu ľudských zdrojov.

V súčasnosti sa aktívne venuje vlastnému podnikaniu a investovaniu
do nehnuteľností, alternatívnych investícií a fondov obchodovaných na burze.

Ako absolvent umeleckej školy sa dlhodobo zaujíma aj o vizuálnu tvorbu.
Po jej obohatení o digitálne prvky sa jeho preferencie ustálili v odvetví web dizajnu. Vytvára výkonnostné webstránky zamerané na získavanie návštevnosti, implementuje analytické nástroje a tvorí stratégie na podklade získaných tvrdých dát. Je fanúšikom obsahového marketingu a SEO.

Zaoberá sa publikačnou a lektorskou činnosťou. Pôsobí aj ako konzultant.

V osobnom živote rád cestuje a spoznáva nové kultúry.

{

Nemám slov. Vždy ústretový, vysmiaty dobre naladený Človek. Som rada ze som mala tú možnosť ho spoznať. A dúfam že takýchto publikácií hlavne pre mňa ako absolútneho amatéra pripraví viac.

Petronela Tattoo.

Táto kniha je pre mňa "game changer". Je to vlastne kompletný návod na správu majetku, so všetkým, čo k tomu patrí... Vďaka!

Ján Lukáč

Musím naozaj uznať, že Vás e-book je skvelý, pretože aj keď som mala v priebehu čítania nejakú otázku, stačilo čítať ďalej a prečítala som si na ňu aj odpoveď.

Michaela T.

Prvé slová, ktoré mi napadli po dočítaní knihy: Paráda, veľké uznanie. Komplexné informácie, zrozumiteľné. Povinné čítanie pre ľudí, ktorým záleží na ich budúcnosti.

Marcel

Nekupujte mačku vo vreci

Ak vás popis e-booku zaujal, ale nie ste si istí, či stojí za vaše peniaze, stiahnite si jeho ukážku a zistíte, že absolútna životná zmena je len na krok od vás. Stačí ten krok spraviť.

FAQ

Je e-book vhodný aj pre začiatočníkov?

Áno, samozrejme. E-book je vhodný pre všetkých, aj pre tých ktorí sa doteraz správe a budovaniu svojho majetku nevenovali. Investovanie nie je pre vyvolených, ale pre všetkých. Ak ste inteligentní a pracovití, fajn, blahoželám. Ak však nie ste, nevadí to. Úspech v budovaní majetku praje aj hlúpym a lenivým.

Je teraz vhodný čas na investovanie?

Ak si prečítate e-book, zistíte, že vhodný čas na investovanie je stále. Nájdete v ňom metódy, ktoré vám umožnia získať priemerný trhový výnos vo všetkých obdobiach hospodárskeho cyklu. Nesnažte sa časovať trh, lebo sa vám to vypomstí.

Nie je lepšie investovať cez banku alebo poradcu?

Určite nie. Banky sú síce vnímané ako bezpečné inštitúcie, majú však vysoké marže, aby dokázali platiť účty za svoje budovy a drahý personál. Ak investujete cez banku, poplatky vám zhltnú obrovskú časť vášho zisku. Tie peniaze vám budú na konci dňa chýbať. Podobne je to s finančnými poradcami. Spravidla majú o niečo nižšie poplatky, ale vyššie riziko neserióznosti, ba dokonca aj podvodu. česť výnimkám. Ak chcete vybudovať svoj majetok, nezostáva vám nič iné, ako sa oboznámiť so základnými princípmi investovania a investovať samostatne. A presne to vám ponúka tento e-book.

Neprinesie mi obchodovanie na burze lepšie zhodnotenie majetku?

Spravidla nie. Pri obchodovaní máte vysoký potenciál zisku, ale aj straty. Trading je vysoko rizikový. Na vybudovanie majetku potrebujete dlhší časový horizont a obchodovanie u drvivej väčšiny končí stratou všetkých peňazí na obchodnom účte. E-book vám ukáže bezpečnejšiu cestu, ako zhodnotiť svoje prostriedky.

Top e- book!

Investujte do svojej budúcnosti hneď teraz

e-book-budovanie-majetku-aj-pre-hlupych-alebo-lenivych

Aká je cena?

Uvádzacia cena je skutočne zaujímavá. Za túto cenu totiž získate praktický návod na absolútnu životnú zmenu. Získate úplne iný pohľad na financie a naučíte sa postupne budovať svoj majetok. Sprievodca v podobe elektronickej knihy obsahuje všetko, čo som sa za svoj život naučil, vrátane vymenovania chýb, ktoré ma o peniaze pripravili a postupov, ktoré mi ich naopak priniesli.

Uvádzacia cena (namiesto 47 €)

27€

Kompletný e-book

Služba zahŕňa

E-book vo formáte pdf