hotové weby

Sada hotových webov.

Predpripravené WordPress webstránky, za neskutočne priaznivé ceny, vytvorené na báze Divi (od Elegant Themes). Vhodné na okamžité použitie.

sada predpripravených webstránok

mobile firendly

vizuálne atraktívny dizajn

spustenie do pár minút

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Sada hotových webov

Vlastný web lacno?

Zvažujete vstup do online sveta? Chcete cenovo výhodne získať vlastný web, ktorý bude vizuálne atraktívny a užívateľsky prívetivý? Neviete však ako na to?

V tom prípade je táto ponuka vhodná práve pre vás. Nevadí, že nemáte znalosti programovania, ani skúsenosti s tvorbou webu. Pokiaľ ovládate prácu s Wordom, zvládnete aj spustiť vlastný web.

Wordpress weby

Všetky web layouty (predpripravené weby na okamžité použitie) sú vytvorené na báze Divi od Elegant Themes.

Ako to funguje?

Pripravil som pre vás sadu viacerých hotových webstránok, ktorých ponuku si môžete pozrieť nižšie. Ak medzi nimi nájdete webstránku, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám a prezentácii vášho podnikania, máte vyhraté. Stačí si stiahnuť celú sadu a následne si vybrať web layout, ktorý sa vám páči. Ten môžete sprevádzkovať už do pár minút od zakúpenia a doručenia sady. Proces je veľmi jednoduchý a intuitívny.

hotové web layouty

Rozširovanie ponuky.

V budúcnosti plánujem pridávať aj ďalšie predpripravené webstránky. Ak ste dnes nenašli návrh webu, ktorý by spĺňal vaše očakávania, neváhajte mi napísať e-mail, aké návrhy očakávate a možno v priebehu pár dní bude sada rozšírená aj o vami požadovaný web layout.

web layout

Možnosť úprav.

Ďalším pozitívom je, že úpravy webu si môžete následne jednoducho realizovať aj sami, a to bez znalostí programovania. Nemusíte sa tak uspokojiť s mojimi návrhmi. Dokonca môžete kombinovať aj jednotlivé sekcie web layoutov, ktoré sa nachádzajú v sade.

Aký je postup inštalácie webu?

1. Hosting

Objednajte si webhosting a doménu u niektorej z webhostingových spoločností (napr. na websupport.sk). 

2. WordPress

Nahrajte si CMS WordPress. Jeho inštalácia je zadarmo. Nájdete ho vo všetkých webhostingoch. 

3. Divi

V časti Vzhľad si nainštalujte šablónu Divi od Elegant Themes. Šablóna vám umožní nahrať a meniť predpripravený layout.

4. Layout

Nahrajte si vybraný layout. To je všetko.

Ak sa v tom ešte trochu strácate, nevadí, skúste si prečítať často kladené otázky (nájdete v nich aj odkaz na komplexný článok o tvorbe webu). Pokiaľ si s niektorým bodom aj napriek tomu nedokážete poradiť, neváhajte ma kontaktovať. Bezplatne vám vysvetlím celý proces, ktorý je veľmi jednoduchý.

Ak sa vám nechce s tým trápiť, kontaktujte ma a nechajte to celé na mňa.

FAQ

Čo je to web layout

Web layout je hotové (predpripravené) rozloženie webu. Web layout umožňuje vytvoriť webstránku v podstate na počkanie, keďže jednotlivé vytvorené sekcie sú už jeho súčasťou. Mnou ponúkané web layouty sú vytvorené na báze Divi, čo je najobľúbenejšia WordPress téma.

Viem si hotový web prispôsobiť?

Áno, samozrejme. Hotový web si viete ľubovoľne upravovať. Môžete na ňom meniť rozloženie, obrázky, texty, pridávať rôzne moduly. Jednoducho si zmeníte čokoľvek, čo potrebujete.

Môže môj web fungovať bez webhostingu a domény?

Bohužiaľ nie. Webhosting vám poskytne priestor na serveri, kde môžete uložiť súbory a adresáre vášho webu. Doména je vašou adresou na webe (napr. vasweb.sk), ktorá slúži na to, aby vás zákazníci vedeli nájsť. Viac podrobností nájdete v článku 6 krokov ako si urobiť webstránku zadarmo (takmer) v roku 2023.

Čo budem potrebovať na prevádzku webu?

Pre možnosť spustenia webu budete potrebovať nainštalovať WordPress a šablónu Divi od Elegant Themes. WordPress je zadarmo, šablóna je spoplatnená. Pokiaľ chcete získať zľavu na jej nákup, neváhajte ma kontaktovať. Podrobnosti o tvorbe webu nájdete v článku 6 krokov ako si urobiť webstránku zadarmo (takmer) v roku 2023.

Aký je rozdiel medzi licenciami?

Licencia Regular slúži na vytvorenie webu pre vaše potreby. Ak si potrebujete urobiť vlastnú webstránku (alebo viac webstránok), nie ste nijakým spôsobom obmedzovaní. Môžete využiť ktorýkoľvek predpripravený web layout z objednanej sady. Jednotlivé sekcie z layoutov môžete zároveň vzájomne kombinovať. Vaša licencia je časovo neobmedzená, t. j. doživotná.

Pokiaľ chcete layouty využiť na vytváranie webstránok pre vašich klientov, musíte si zakúpiť Extended licenciu.

Môžem využívať obrázky aj písma použité v layoutoch?

Áno. Obrázky použité na webe neporušujú autorské práva, ich použitie je možné ako na súkromné, tak aj na komerčné účely. Použité písma sú voľne dostupné.

Dostanem pri zakúpení sady layoutov aj návod na inštaláciu?

Samozrejme, návod na inštaláciu je k dispozícii.

Čo ak nebudem vedieť layouty nainštalovať?

Nevadí. Kontaktujte ma a ja vám s tým pomôžem.

Čo ak som nenašiel vhodný layout?

Napíšte mi, aký je druh vášho biznisu a môžeme sa dohodnúť na tvorbe nového layoutu, ktorý bude včlenený do sady.

Aká je cena?

Cena je neuveriteľne priaznivá. Ako freelancer mám minimálne náklady na prevádzku a návrhy web layoutov spracovávam sám, bez nutnosti vyplácania programátora alebo webdizajnéra. Preto si môžem dovoliť ponukové ceny, ktoré nikde u konkurencie nenájdete.

Regular

15€

Bežná licencia

Služba zahŕňa

Licencia pre vlastnú potrebu
Platí len pre vaše web projekty
Doživotná licencia
Extended

35

Rozšírená licencia

Služba zahŕňa

Licencia pre klientske weby
Platí pre vás aj vašich klientov
Doživotná licencia