podnikateľský balík

Podnikateľský balík.

Na čo slúži?

pomáha pri podnikaní

je v súlade s legislatívou

profesionálne vás prezentuje

je vizuálne atraktívny

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Podnikateľský balík

Všetko pre štart vášho podnikania „za babku“

Štart podnikania je pomerne náročný proces. Potrebujete manažovať množstvo činností v tom istom čase. Niektoré z nich, kvôli plneniu legislatívnych úloh, iné pre zabezpečenie funkčnosti a efektívnosti samotného podnikania. V každej oblasti podnikania si musíte vytvoriť funkčný systém, ktorý vám pomôže s realizáciou jednotlivých činností.Všetko vám zaberie obrovské množstvo času, ktorý však nemáte. Okrem toho, ak nemáte skúsenosti, niektoré systémy nedokážete sami ani vytvoriť. Budete teda odkázaní na zakúpenie riešení od tretích strán, za ktoré budete musieť platiť pomerne vysoké poplatky spravidla na mesačnej báze. Všetko v čase, keď ešte nemáte vybudované dostatočné príjmy.

Existuje však aj iná cesta. Pripravil som pre vás balík dokumentov, ktoré sú kompatibilné s Microsoft Office. Ide o najpoužívanejší kancelársky balík na tvorbu súkromnej a pracovnej dokumentácie. Dokumenty, ktoré sú súčasťou balíka, sú vytvorené v Exceli, Worde a Powerpointe, s ktorými väčšina užívateľov zvláda prácu, vďaka ich jednoduchosti a užívateľskej prívetivosti. Keďže tento balík pravdepodobne už vlastníte, nebudete musieť dodatočne kupovať ďalší drahý softvér.

Dokumenty, ktoré sú v balíku sú jednoducho editovateľné a v drvivej väčšine prípadov dostatočne nahradia finančne náročné a užívateľsky zložité programy. Ušetríte tak množstvo financií. ktoré pri štarte podnikania potrebujete najviac.

Daňová evidencia

Len Daňová evidencia, ktorá je súčasťou balíka, má sama o sebe vyššiu hodnotu, ako je cena celého balíka. Platíte len raz pri kúpe a nemusíte tak uhrádzať žiadne mesačné poplatky.

Komplexný balík dokumentov.

Podnikateľský balík obsahuje sadu dokumentov pre manažovanie základných problémov, ktoré vás v úvode podnikania stretnú.

podnikateľský balík

Sexy faktúry.

Aj faktúra môže byť vizuálne atraktívna. Takúto faktúru vám každý rád zaplatí v termíne splatnosti. 🙂 Nezabudnite do nej umiestniť aj reklamu, ktorá sa možno postará o váš budúci predaj. Ale nie je to len o faktúrach. S fakturačným systémom získate prehľad o vašich objednávkach, ale aj portfóliu služieb.

fakturačný systém

Redakčný kalendár.

Manažujte obsah, ktorý uverejňujete na sociálnych sieťach alebo vašom webe. Pomocou redakčného systému získate prehľad o vašom obsahovom pláne. Systém automaticky upravuje zvýraznenie víkendov. Jednoducho si teda pripravíte každý rok.

redakčný kalendár

Daňová evidencia.

Ak ste živnostník a nie ste platcom DPH, nemusíte míňať peniaze za vedenie účtovníctva. Úplne vám postačí daňová evidencia, ktorúhravo zvládnete viesť sami. Stačí vypĺňať položky do pripravený hárkov dokumentácie.

daňová evidencia

Atraktívny report.

Potrebujete spracovať výročnú správu? Alebo robíte report pre vašu banku? Jednoducho úpravou editovateľného dokumentu to zvládnete, ako nič. Dokument obsahuje texty, infografiky a obrazové súbory.

report

Super prezentácia.

Chystáte sa ku klientovi odprezentovať vaše portfólio služieb? S prezentáciou v balíku neexistuje nič ľahšie. Vaše prezentácie konečne nadobudnú profesionálnu úroveň.

prezentácia

Hlavičkový papier a obálka.

Zabezpečte vašu konkurenciu na úrovni. Posielate list klientovi alebo biznis partnerovi? Potom určite chcete zanechať dojem. S vzorovými dokumentmi to nebude problém.

hlavičkový papier
redakčný kalendár

Aká je cena?

Cena je naozaj priaznivá. Dokumentácia bola pripravovaná a vylaďovaná niekoľko rokov. Niektoré samostatné súčasti sa často predávajú za vyššie ceny, ako v tomto prípade celý balík. Používaním dokumentov ušetríte veľké množstvo finančných prostriedkov na nákup zložitých systémov, ktoré nakoniec vôbec nebudete vedieť ovládať.

Objednaním balíka získavate Regular Licenciu, ktorá vás nijako neobmedzuje v používaní dokumentov v rámci vašich podnikateľských projektov.

Predaj alebo darovanie dokumentov, ktoré sú súčasťou balíka je bez súhlasu autora zakázané. Ďakujem za porozumenie.

Podnikateľský balík

15€

Komplexný balík dokumentov

Balík obsahuje

Fakturácia
Daňová evidencia
Redakčný kalendár
Report
Prezentácia
Hlavičkový papier
Obálka DL