sada životopisov

Sada životopisov.

Na čo je vám kvalitný životopis?

pomôže vám uspieť pri výbere

profesionálne vás prezentuje

odlíši vás vizuálnou atraktivitou

Hodnotenie 5 hviezdičiek

Google zákaznícke hodnotenie

Sada životopisov

Investujte do lepšej budúcnosti

Chcete získať lepšie platené miesto? Ste si vedomí toho, že je stále náročnejšie zaujať zahltených personalistov? Uchádzačov na dobre platené miesta je naozaj veľa. Vašou jedinou šancou, ako sa vôbec dostať na pohovor je vyniknúť spomedzi nich. To sa vám s generickým životopisom len ťažko podarí.

Môžete byť najskúsenejším a najkvalifikovanejším zamestnancom v odbore, ak sa však budete prezentovať bežným životopisom, nikto to nezistí. Na pohovor sa ani nedostanete. Nenechávajte to na náhodu. Pár eur investovaných do životopisu vám môže priniesť prácu, ktorá zmení váš život.

Kvalitný a vizuálne príťažlivý životopis je základ. Stavte na prezentácu vašich kvalít prostredníctvom vizuálne atraktivnych formátov, ktoré vám sadnú ako uliate. Pomôžu vám odlíšiť sa od ostatných uchádzačov o zamestnanie. Od tých neúspešných.

Sada životopisov

Sada obsahuje 7 druhov životopisov vyhotovených v rôznych variantoch. Určite si medzi nimi nájdete jeden, ktorý bude spĺňať vaše očakávania.

Sada kvalitných životopisov.

Vyniknite spomedzi uchádzačov o dream job, ktorý vám zmení život. V sade určite nájdete životopis, ktorý bude v súlade s vašou personalitou a zaistí vám miesto na pohovore.

životopis ružový
životopis tmavý
životopis

Aká je cena?

Objednaním sady životopisov získavate Regular Licenciu, ktorá vás nijako neobmedzuje v používaní dokumentov pre potreby vašej osoby.

Predaj alebo darovanie dokumentov, ktoré sú súčasťou balíka je bez súhlasu autora zakázané. Ďakujem za porozumenie.

Sada životopisov

7€

Komplexný balík dokumentov

Balík obsahuje

Sada 7 druhov životopisov v rôznych variantoch
Motivačný list